FOTKI Z TERENU
aktualne fotografie z terenu

 

 

GŁÓWNA / W TERENIE / FOTKI Z TERENU

fotki z 2012 r >>>,  2013r >>>, 2014 >>> 2015 >>> 2016 >>>


2017
Dzwońce - fotka zza okna (P. Szypulski)Grubodziób - fotka zza okna (P. Szypulski)


\
Grubodziób - fotka zza okna (P. Szypulski)Sójka - fotka zza okna (P. Szypulski)
03.12.17. Gągoł - rz. Iławka (P. Szypulski)03.12.17. Gągoł - rz. Iławka (P. Szypulski)Czeczotka z Elbląga (M. Gawron)Pluszcz z Elbląga (M. Gawron)Pluszcz z Elbląga (M. Gawron)07.11.17. Czeczotka z Iławy (P. Szypulski)Śnieguła z Kadyn (M. Gawron)Śnieguły z Kadyn (M. Gawron)Śnieguły z Kadyn (M. Gawron),Rybitwy białowąse znad Nogatu (M. Gawron)Rybitwy białowąse znad Nogatu (M. Gawron)Rybitwy białowąse znad Nogatu (M. Gawron)Rybitwy białowąse znad Nogatu (M. Gawron)Bączek spod Elbląga (M. Gawron)Żołna z regionu (M. Gawron)Żołna z regionu (M. Gawron)Żuraw z okolic Elbląga (M. Gawron)Żurawie z okolic Elbląga (M. Gawron)Żurawie z okolic Elbląga (M. Gawron)Żuraw i kruk z okolic Elbląga (M. Gawron)Żuraw i kruk z okolic Elbląga  c.d. (M. Gawron)
Żuraw i kruk z okolic Elbląga c.d.  (M. Gawron)Żurawie i jeleń sika okolic Elbląga (M. Gawron)Kruk z okolic Elbląga (M. Gawron)Młody żuraw z okolic Elbląga (M. Gawron)Grzywacz (P. Szypulski)Kawki z Iławy (P. Szypulski)Błotniak stawowy - samica z okolic Elbląga (M. Gawron)
a


Błotniak stawowy - samiec z okolic Elbląga (M. Gawron)Orliki krzykliwe z okolic Elbląga (M. Gawron)Orliki krzykliwe z okolic Elbląga (M. Gawron)Pliszka tundrowa z Ujścia Pasłęki (M. Gawron)Podróżniczek z okolic Elbląga (M. Gawron)Turkawka z Podgrodzia (M. Gawron)Pliszka tundrowa z Ujścia Pasłęki (M. Gawron)Pleszka z Podgrodzia (M. Gawron)Ohar z Ujścia Pasłęki (M. Gawron)Myszołów z Podgrodzia (M. Gawron)Kulik mniejszy z Ujścia Pasłęki (M. Gawron)Biegus mały z Ujścia Pasłęki (M. Gawron)Kruk (P. Szypulski)Śpiewak spod Elbląga (M. Gawron)
Rudzik spod Elbląga (M. Gawron)
Rożeńce spod Elbląga (M. Gawron)
Płaskonos spod Elbląga (M. Gawron)
Kowalik spod Elbląga (M. Gawron)
Gil spod Elbląga (M. Gawron)Dzwoniec spod Elbląga (M. Gawron)
Czapla biała spod Elbląga (M. Gawron)
Cyranka spod Elbląga (M. Gawron)Bażant spod Elbląga (M. Gawron)Modraszka z Iławy (P. Szypulski)
Jastrząb spod Elbląga (M. Gawron)Jastrząb spod Elbląga (M. Gawron)Jastrząb i żuraw spod Elbląga (M. Gawron)Żuraw spod Elbląga (M. Gawron)11.02.17. Raniuszek (P. Szypulski)05.02.17. Łabędzie krzykliwe z Dziarnówka (P. Szypulski)Lis spod Iławy (P. Szypulski)Sójka z Iławy (P. Szypulski)22.01.17. Pustułka z Iławy (P. Szypulski)Myszołów włochaty spod Elbląga (M. Gawron)Myszołów włochaty spod Elbląga (M. Gawron)Pluszcz spod Elbląga (M. Gawron)Pluszcz spod Elbląga (M. Gawron)