FOTKI Z TERENU
aktualne fotografie z terenu

 

 

GŁÓWNA / W TERENIE / FOTKI Z TERENU

fotki z 2012 r >>>,  2013r >>>, 2014 >>> 2015 >>> 2016 >>> 2017 >>> 2018 >>>

2019

Rzepołuchy z okolic Elbląga (M. Gawron)Bernikle kanadyjskie z okolic Elbląga (M. Gawron)Bernikle - kanadyjskie i obrożna z okolic Elbląga (M. Gawron)Dzięcioł duży (P. Szypulski)
Paszkot - strażnik jemioły (P. Szypulski)Mistrzowie drugiego planu - trznadle (P. Szypulski)Myszołów z okolic Elbląga (M. Gawron)Wąsatki z jez. Drużno (M. Gawron)
Sójka z Elbląga (M. Gawron)
Mikoszewo - Gęś tundrowa  (M. Gawron)Mikoszewo - Gęś tundrowa  (M. Gawron)

Jezioro Karaś. Wieża widokowa i widok z wieży (P. Szypulski)Wąsatki z Popówka (P. Szypulski)Czapla biała z Popówka (P. Szypulski)Czaple białe z Popówka (P. Szypulski)01.08.2019. Wreszcie powstanie wieża widokowo-obserwacyjna nad jez. Karaś. Jest jeszcze w trakcie budowy, po otwarciu będzie info.
Pokląskwa (M. Gawron)Pokląskwa (M. Gawron)Brzegówki (M. Gawron)Białorzytka (M. Gawron)Białorzytka (M. Gawron)Białorzytka (M. Gawron)Kuropatwa (M. Gawron)Kuropatwa (M. Gawron)Łozówka z Nidzicy (P. Szypulski)Podróżniczek z okolic Elbląga (M. Gawron)Podróżniczek z okolic Elbląga (M. Gawron)Dudek z okolic Elbląga (M. Gawron)Dudek z okolic Elbląga (M. Gawron)Dziarny - błotniak stawowy (P. Szypulski)Łabędź krzykliwy z Muszak (P. Szypulski)Błotniak stawowy z Muszak (P. Szypulski)Orzechówka spod Elbląga (M. Gawron)Orzechówka spod Elbląga (M. Gawron)Strzyżyk  (P. Szypulski)Rudzik z Iławy (P. Szypulski)Rudzik z Iławy (P. Szypulski)Myszołów (M.Gawron)Myszołów włochaty (M.Gawron)Kruki (M.Gawron)Kruki (M.Gawron)
Błotniak zbożowy (M.Gawron)
Błotniak zbożowy (M.Gawron)Żurawie (P. Szypulski)Cyraneczki (P. Szypulski)Para żurawi z młodym (P. Szypulski)Pliszka górska z Dziarn (P. Szypulski)Kozianka - ł. krzykliwe na Iławce (P. Szypulski)Szczygieł z Iławy (P. Szypulski)Czeczotka z Iławy (P. Szypulski)
Gągoły z Iławki (P. Szypulski)Gągoł z Iławki  (P. Szypulski)